Apie mus

„Nobel Biocare“ yra inovatyvių implantologijos sprendimų
lyderiai pasaulyje. Mūsų tikslas - suteikti odontologijos
profesionalams galimybę užitkrinti kokybišką jų klientų
gyvenimą.

Mūsų tikslas – suteikti odontologijos profesionalams galimybę užitkrinti kokybišką jų klientų gyvenimą.Ši filosofija formavosi įgyvendinant daugiau nei 65 metus trukusias inovacijas, kurias paskatino Per-Ingvaras Brånemarkas ir jo novatoriškas osteointegracijos atradimas 1952 metais. Nuo tada, pasitelkus mūsų mokslu pagrįstus ir į ateitį orientuotus produktus, esame padėję savo klientams išgydyti milijonus pacientų.

„Nobel Biocare“ padeda savo klientams visuose jų profesinio tobulėjimo etapuose, siūlydami pasaulinio lygio mokymus ir informaciją, taip pat paramą praktikai ir mokomąją medžiagą pacientams. Kompanijos būstinė įsikūrusi Ciuriche, Šveicarijoje. Gamyba vyksta keturiose vietose, esančiose Jungtinėse Amerikos valstijose, Švedijoje ir Japonijoje. Produktai ir paslaugos yra prieinami daugiau nei 80 šalių, per jose įsteigtas dukterines įmones bei platintojus.

Mūsų įmonė siūlo įvairius sprendimus – nuo vieno danties iki visos burnos dantų atkūrimo, naudojant implantų sistemas (tokius pažįstamus pavadinimus kaip „NobelActive“, „NobelParallel“ ir keramikinius implantus „NobelPearl“*), platų tikslių ir individualiai pritaikytų protezų pasirinkimą („NobelProcera“), skaitmeninę sistemą gydymo planavimui ir gidinei chirurgijai „DTX Studio“ bei reikiamas biologines medžiagas.