Dantų implantų privalumaiDantų implantai — pažangus, ilgalaikis, sveikas ir estetiškas prarastų dantų atkūrimo būdas. Yra daug metodų atkurti danties vainiką, tačiau tik implantai leidžia atkurti visą dantį — tiek šaknį, tiek vainiką.

Apsaugo nuo funkcinių ir fizinių pakitimų. Trūkstamų dantų vietoje nyksta žandikaulis, deformuojasi sukandimas, sutrinka kramtymo funkcija, šalia esantys dantys gali pasislinkti, pakrypti, dėl susitraukusio žandikaulio veidas gali atrodyti senesnis. Į trūkstamo danties ar sugedusio danties šaknies vietą įsriegtas dantų implantas apsaugo gretimus dantis nuo pasislinkimo, žandikaulio kaulą — nuo tirpimo, padeda išvengti kitų sveikatai bei žmogaus išorei negatyvių pasekmių. 

Leidžia išsaugoti sveikus dantis. Dantų implantai padeda atkurti prarastus dantis nešlifuojant ir papildomai neapkraunant šalia esančių dantų.


Patikimas ir patogus sprendimas praradusiems visus dantis. Daugelį metų odontologai vyresnio amžiaus žmonėms siūlė rinktis nuimamus dantų protezus. Tačiau tai yra daug trūkumų turintis protezavimo būdas. Jie prastai laikosi, neleidžia tinkamai sukramtyti maisto, pažeidžia gomurį. Tokius protezus nešiojantiems žmonėms neretai sutrinka skonio jutimas, kalbos funkcija. Jų priežiūra sudėtinga, jie neilgaamžiai. Nenuimami dantys ant dantų implantų gerokai pagerina savo dantis praradusių žmonių gyvenimo kokybę, sugrąžina jiems šypseną ir bendravimo džiaugsmą. Dantys ant implantų ne tik maksimaliai atkuria kramtymo funkciją, netrukdo kalbėti, netrikdo skonio jutimų, bet ir atrodo kaip natūralūs, yra lengvai prižiūrimi ir, tinkamai prižiūrimi, gali tarnauti visą gyvenimą.

Estetiškas ir ilgalaikis sprendimas. Implantai ir prie jų tvirtinami nauji dantys (keraminė karūnėlė ar tiltas) yra pažangi alternatyva nestabiliems, sudėtingai prižiūrimiems ir neilgaamžiams nuimamiems dantų protezams. Suaugę su kaulu implantai atstoja natūralių dantų šaknis ir sudaro labai tvirtą ir stabilią atramą prie jo pritvirtintiems naujiems dantims. Su jais žmonės jaučiasi ir atrodo kaip su savo tikraisiais dantimis. Gydymo praktikoje patvirtinta, kad laikantis protokolo net 99%* implantavimo procedūrų su „Nobel Biocare“ implantais yra sėkmingos. Nuo savų beveik nesiskiriantys ir labai natūraliai atrodantys bei lengvai prižiūrimi nauji dantys paprastai tarnauja visą likusį gyvenimą. Savo implantams „Nobel Biocare“ kompanija suteikia viso gyvenimo garantiją.

Optimalios kainos ir finansavimo galimybė. Statistikos duomenys rodo, kad dauguma per pastaruosius metus į užsienį emigravusių lietuvių bei nemažai užsienio šalių piliečių dantų gydymui ir atkūrimui atvyksta į Lietuvą. Analogiškos aukščiausios kokybės paslaugos pažengusiose šalyse kainuoja nuo kelių iki keliasdešimt kartų daugiau nei Lietuvoje. Šiandien daugiau nei 20 Lietuvos odontologijos klinikų savo darbe naudoja tuos pačius aukščiausios kokybės „Nobel Biocare“ implantus, kaip ir žymiausios ir geriausiai vertinamos užsienio odontologijos klinikos. Unikalios dantų atkūrimo metodikos leidžia sutaupyti dantų gydymui skirtą laiką ir kaštus.

* TiUnite sets the standard for implant surface evidence | Nobel Biocare