Prekių garantijaGydymas implantais yra sąlyginai brangesnis nei kiti alternatyvūs dantų atkūrimo būdai – nuimami protezai, prie gretimų dantų tvirtinami tiltai ir pan. Tačiau visi šie būdai – neilgalaikiai, tad vėliau reikės papildomų investicijų, kai teks šiuos dirbtinius dantis koreguoti, atnaujinti, gydyti gretimus sugadintus savus dantis. Tik implantai leidžia atkurti visą dantį – tiek šaknį, tiek vainiką. Jie laiko dirbtinių dantų vainikėlį ar tiltą taip, kaip šaknys laiko dantį savo vietoje. Dantų implantai padeda atkurti prarastus dantis nešlifuojant ir neapkraunant šalia esančių dantų.
Dantų implantų kainos taip pat skiriasi. Nobel Biocare implantai iš pradžių gali pasirodyti brangesni už kitus. Tačiau pacientai turi atkreipti dėmesį į galutinę viso gydymo sumą ir gydymo trukmę. Su Nobel Biocare implantais dirbantys gydytojai naudoja unikalias gydymo metodikas ir modernias technologijas, kurios labai sutrumpina ir palengvina gydymą, dažnai leidžia išvengti kaulo priauginimo operacijos bei kitų gydymo etapų ir tarpinių procedūrų, kurios papildomai kainuoja ir užima nemažai laiko. Pavyzdžiui, taikant momentinį implantavimą, implantas sriegiamas į ką tik pašalinto danties vietą, nereikia laukti, kol sugis, ir tik tada implantuoti, All-on-4® gydymo metodika leidžia visus vieno žandikaulio dantis atkurti tik ant keturių implantų. Mūsų pacientai naujais dantimis gali džiaugtis jau po vieno vizito. Paprastai iš karto po implantavimo uždedamas gražus laikinas dantukas, kuris vėliau pakeičiamas nuolatiniu.

                                                                                                        Dantų implantai skiriasi tarpusavyje pagal savo kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir skirtingo gydymo laiko reikalaujančias bei pagal fizinį ir emocinį komforto lygį smarkiai besiskiriančias implantavimo metodikas. Vienas iš pagrindinių implantų kokybę apibrėžiančių rodiklių – jų gamintojo teikiamos garantijos. Priklausomai nuo kompanijos kokybiškiems dantų implantams duodamos garantijos laikas gali svyruoti nuo 10 ir daugiau metų. Nobel Biocare savo gaminamiems dantų implantams suteikia viso gyvenimo garantiją. Pacientui turint garantinę kortelę, Nobel Biocare pacientui užtikrina ir nemokamą bet kurių NobelProcera® išimamu protezų ant implantų pakeitimą naujais, jei jie implantuojami nesėkmingai, penkerius metus nuo jų patalpinimo į paciento burną dienos.