D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar gali būti ištrauktas sugedęs dantis ir iš karto įsriegtas implantas?
Taip, šis danties atkūrimo metodas vadinamas momentiniu implantavimu. Jį naudoja gydytojai, dirbantys su „Nobel Biocare“ implantais. Vieno vizito metu pašalinamas nepataisomai sugedęs dantis, įsriegiamas implantas ir pritvirtinamas natūraliai estetiškai atrodantis, funkcionalus laikinas dantis, kuris vėliau pakeičiamas nuolatiniu. Iš gydytojo kabineto Jūs išeisite jau su naujais dantimis ir galėsite nevaržomai šypsotis, valgyti bei gyventi įprastą gyvenimą. 
Ar implantai tinka žmonėms, sergantiems paradontoze?
Taip, „Nobel Biocare“ implantais dantys gali būti atkuriami ir tiems, kas serga paradontoze. Tokiu atveju labai svarbus geras gydymo planavimas ir paradontozės kontrolė. Tačiau tik gydytojas, apžiūrėjęs Jus bei įvertinęs Jūsų dantų būklę, gali nuspręsti ir parinkti Jums tinkamiausią gydymą.
Ką rekomenduojate praradusiems visus dantis?
Visų pirma norime pradžiuginti tuos, kurie iki šiol kankinosi dėl išimamų protezų – su „Nobel Biocare“ sukurta dantų atkūrimo sistema dirbantys gydytojai jau po vieno vizito išleidžia pacientus su nauja gražia šypsena ir jie iškart gali užmiršti visus nepatogumus ir nemalonumus, kuriuos patyrė dėl „dantų stiklinėje“. Toliau pateiktas atsakymas dėl bedančiams taikomos dantų atkūrimo metodikos yra bendras. Tik Jus apžiūrėjęs gydytojas gali pasakyti, koks gydymas bus taikomas konkrečiai Jūsų atveju. Neturintiems dantų arba turintiems vos kelis savus beviltiškai sugedusius dantis paprastai rekomenduojama vadinamoji All-on-4® gydymo metodika. Išvertus iš anglų kalbos tai reikštų „visi ant keturių“. Naudojant šią metodiką vieno (viršutinio arba apatinio) žandikaulio dantims atkurti pakanka vos 4 implantų. Ant jų tvirtinami Jūsų 10-12 naujųjų dantukų. Paprastai pacientas jau pačią implantavimo dieną iš gydytojo kabineto išeina su pritvirtintais laikinais dantimis, gali šypsotis, gerti, valgyti ir gyventi įprastą savo gyvenimą.
Kiek kainuoja vieno danties implantavimas?
Tikslią implantavimo darbų apimtį, o tuo pačiu ir kainą galėtų pasakyti tik gydytojas, detaliai apžiūrėjęs Jūsų burną, įvertinęs esamą būklę ir sudaręs Jums individualų gydymo planą. Implantacijos kaina priklauso nuo kiekvieno individualaus atvejo. Visi gydytojai, dirbantys su „Nobel Biocare“, naudoja unikalias implantavimo metodikas, kurių dėka pacientui neskauda, netinsta. Paprastai iš karto po implantavimo uždedamas nuo natūralaus beveik nesiskiriantis laikinas dantukas, kuris vėliau pakeičiamas nuolatiniu. Taigi iškart po implantavimo procedūros Jūs galėsite gyventi savo įprastu gyvenimo ritmu: eiti į darbą, sportuoti, keliauti, pramogauti. Pažangiausios dantų atkūrimo metodikos ne tik suteiks Jums maksimalų fizinį bei emocinį patogumą, bet ir labai sutaupys Jūsų laiką, nes sugedusio danties ištraukimas, implantavimas ir laikino danties uždėjimas atliekamas vos per vieną vizitą.
Ar implantams teikiama garantija?
Implantai yra pats ilgaamžiškiausias dantų atkūrimo būdas, todėl naujaisiais dantimis galėsite džiaugtis lygiai taip ilgai, kaip ir tikraisiais. „Nobel Biocare“ implantams suteikiama viso gyvenimo garantija. Implantuotus dantis būtina gerai prižiūrėti — bent kartą per metus pasirodyti specialistui ir atlikti profesionalią burnos higieną.
Ar galima gydytis išsimokėtinai?
Daugelyje klinikų, dirbančių su Nobel Biocare, veikia MEDLIZINGO (gydymo išsimokėtinai) paslauga. Klauskite apie tai konkrečios pasirinktos klinikos registratūroje. Mūsų internetinės svetainės dešinėje pusėje, skiltyje „Rasti kliniką“, rekomenduojame pasirinkti miestą, kuriame gyvenate, ir gavus klinikų sąrašą, užsiregistruoti pas konkretų gydytoją. Dėl vizito datos ir laiko teiraukitės konkrečioje klinikoje.