Keraminis implantas

Natūrali estetika ir minkštųjų audinių harmonija:
keraminis implantų sprendimas


Natūrali estetika ir minkštųjų audinių harmonija: keraminis implantų sprendimas

„NobelPearl“ dantų implantai – tai unikali alternatyva titaniniams implantams. Jie yra keraminiai, 100 proc. bemetaliai, todėl galima užtikrinti, kad net jautriausio paciento nevargins alergijos. „NobelPearl“ – dviejų dalių implantas, sukurtas su prisukama atrama, kuri turi daugiau restauracinių galimybių nei vienatūriai implantai su cementuojama atrama. Gydytojai odontologai dažnai cementą vis dar naudoja dantų restauracijų tvirtinimui, tačiau yra žinoma, jog šios medžiagos perteklius gali sukelti minkštųjų audinių uždegimą bei periimplantitą. Dviejų dalių „NobelPearl” implantai turi vidinę becementę jungtį, todėl atrama yra ne cementuojama ant implanto, o prisukama, panaudojant novatorišką varžtelį, pagamintą iš anglies pluoštu sustiprinto polimero. Toks varžtelis yra ne tik 100 proc. bemetalis, bet ir stiprus, nes atlaiko natūralias tempimo jėgas, o keramika sugeria ir suspaudimo jėgas. Taip pat, prireikus, šis anglies pluošto varžtelis yra lengvai atsukamas, o tai leidžia lengvai pakoreguoti danties vainikėlį nepašalinant ir paties implanto.Palankumas minkštiesiems audiniams siekiant estetinio meistriškumo

„NobelPearl“ bemetalių implantų privalumas, kad jie puikiai „susidraugauja“ su minkštaisiais audiniais. Pacientai vis dažniau nori rinktis tokius dantų implantus, nes jie suteikia natūralių dantų išvaizdą. Be to, šie implantai ypač tinka pacientams, turintiems plonas dantenas, todėl balta implanto bei atramos spalva nepersišviečia per gleivinę. Taip pat įrodyta, jog keraminiai implantai pasižymi mažesniu apnašo pritraukimu, o tai palaiko aplinkinių dantenų sveikatą. Taigi, jei nutiko taip, kad jums reikalingas dantų atkūrimas implantais, tačiau esate alergiški tam tikriems metalams, bemetalės keramikos implantai „NobelPearl” yra tinkamas sprendimas, norint turėti estetiškus, natūraliai atrodančius dantis, nesibaiminant jokių nepageidaujamų alerginių reakcijų.


1 pavyzdys
„NobelPearl“ yra sukurtas taip, kad palaikytų natūralią minkštųjų audinių išvaizdą. Jo balta medžiaga ypatingai naudinga pacientams, turintiems plonos gleivinės biotipą


2 pavyzdys
Dviejų dalių „NobelPearl“ dizainas užtikrina protezų pasirinkimo lankstumą. Inovatyvus VICARBO® varžtas pagamintas iš anglies pluoštu sustiprinto polimero.

3 pavyzdys
Vidinė jungtis specialiai suprojektuota keramikai. Itin preciziška jungties geometrija leidžia lengvai įstatyti ir pritvirtinti atramą.
.
.
.
.
.
.
.