Turintiems sunykusį viršutinį žandikaulį

NobelZygoma™ implantai
Greitas dantų atkūrimas be kaulo priauginimo procedūros


„Nobel Biocare“ sukurti ilgieji NobelZygoma™ implantai, kuriais įmanoma sėkmingai ir greitai atkurti dantis net ir tiems žmonėms, kurių būklė itin sudėtinga – viršutinis žandikaulis sunykęs taip, kad beveik nelikę vietos, kur būtų galima sriegti implantą. NobelZygoma™ implantai leidžia išvengti kaulo priauginimo – dantys atkuriami per minimaliai trumpą laiką, pacientas išvengia papildomų nemalonių procedūrų.

Žandikaulis gali sunykti, kai praradus dantis ilgą laiką nešiojami išimami dantų protezai arba prie sveikų dantų tvirtinami tilteliai. Dalies žandikaulio galima netekti dėl onkologinių susirgimų veido srityje, patyrus traumas ar sąlygojant kitoms fiziologinėms priežasčių. Tradiciškai, sunykusį viršutinį žandikaulį turintiems pacientams rekomenduojamas žandikaulio kaulo priauginimas. Tai – gana sudėtinga, sunkiau kontroliuojama, specialios priežiūros bei ilgesnio gijimo laiko reikalaujanti procedūra. Siekiant maksimaliai sutrumpinti dantų atkūrimo laiką bei išvengti nemalonių intervencijų ir buvo sukurti NobelZygoma™ implantai. Jie gerokai ilgesni nei įprastiniai implantai ir yra sriegiami į skruostikaulį.


Gydymo eiga su įprastais implantais, kurie sriegiami į žandikaulį, ir su ilgaisiais NobelZygoma™ implantais beveik nesiskiria. Implantuojant NobelZygoma™ implantus paprastai taikoma unikali bedančiams skirta All-on-4® gydymo metodika.