Praradusiems visus dantis

Sprendimas praradusiems visus dantis – All-on-4® gydymo metodika
Vietoje išimamų protezų – visi vieno žandikaulio dantys tik ant keturių implantų


Unikali All-on-4® gydymo metodika (išvertus iš anglų k. – „visi ant keturių“) yra skirta daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms, kuriems iki šiol buvo tradiciškai siūlomi silpnai besilaikantys, burnoje slankiojantys ir neretai gomurį žeidžiantys išimami dantų protezai. Jie neleidžia tinkamai sukramtyti maisto – dėl to dažnai sutrinka virškinimas.
Remiantis All-on-4® gydymo metodika, pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui naudojami keturi implantai. Tai iš esmės keičia viso gydymo eigą, laiką ir kaštus. Ši gydymo metodika leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų. Vieno vizito pas gydytoją metu yra įsriegiami implantai ir ant jų tvirtinami nauji, patogūs, pilnai kramtymo funkciją atstatantys laikini dantys, kurie po kurio laiko yra pakeičiami nuolatiniais. Dėl gydymo paprastumo praktiškai neegzistuoja nei amžiaus, nei bendros paciento sveikatos būklės apribojimų.

        
Dantų atkūrimą naudojant All-on-4® gydymo metodiką galima derinti su momentiniu implantavimu, kai implantai įsriegiami iš karto pašalinus sugedusius dantis. Tai labai patogu, kai burnoje yra belikę vos keli nebepatikimi nuosavi dantys.

Peržiūrėkite filmuką apie All-on-4® gydymo metodiką kai dar likę keletas savų dantų:

Peržiūrėkite filmuką apie All-on-4® gydymo metodiką kai trūksta visų dantų: